"Ваша позиція найвлучніше вражає ворога": Штаб ООС привітав журналістів зі святом

Командування Операції об'єднаних сил привітало представників засобів масової інформації з нагоди професійного свята - Дня журналіста

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-центр ООС.

"Шановні журналісти! Сьогодні, 6 червня, ви відзначаєте своє професійне свято - День журналіста. Багатьом з вас випала доля працювати в районі проведення операції Об'єднаних сил. З першого дня російської агресії ви, представники національних, регіональних та місцевих засобів масової інформації, прес-служб військових частин та державних установ добрим словом та влучним кадром підтримуєте бойовий дух воїнів, оперативно інформуєте суспільство про все, що нині відбувається в районі відповідальності Об'єднаних сил.

Часто ви ризикуєте життям задля повної, правдивої та неупередженої інформації. Ваша патріотична громадянська позиція, що відображена в підготовлених вами матеріалах, також є потужною зброєю, яка найвлучніше вражає ворога, нищить російську пропаганду тут, на Сході України та в нашому тилу. За це висловлюю вам вдячність від себе особисто та від всіх воїнів Об'єднаних сил. За це вам вдячний кожний свідомий громадянин України.

Щиро вітаю вас, шановні журналісти, з професійним святом та бажаю завжди завзятого настрою, творчих успіхів та наснаги для реалізації найсміливіших задумів і планів!

Разом – переможемо!
Слава Україні!"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #ООС