В Україні починається виробництво реактивної "Верби"

Українська реактивна система залпового вогню "Верба" буде виготовлятися на Шепетівському ремонтному заводі, що входить до складу держконцерну "Укроборонпром"

Про це повідомив директор Шепетівського ремонтного заводу (ШРЗ) Олег Туринський, повідомляє Depo.ua з посиланням на Цензор.НЕТ.

За його словами, вже завершені випробування і система "Верба" прийнята на озброєння. "З 11 по 16 лютого бригада працівників нашого заводу працювала на Харківському конструкторському бюро ім. Морозова, яке є розробником "Верби". Ми вивчали документацію та всі особливості цієї системи", - пояснив Туринський.

Він повідомив, що зараз налагоджується кооперація між заводом, ХКБМ і ще одним підприємством, залучених до проекту – львівським державним заводом "Лорта", який є найбільшим виробником радіоелектронної апаратури.

"Виробництво РСЗВ "Верба" почнеться в 2019 році", - директор ШРЗ.

Нагадаємо, Державне підприємство "Шепетівський ремонтний завод", що входить до складу "Укроборонпром" провело випробування нової системи залпового вогню БМ-21 "Берест", який має замінити старий радянський БМ-21 "Град".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна