UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В InformNapalm розповіли про зібрані докази щодо катастрофи МН17

Збереглася фото-відеофіксація російського "Бука" у день катастрофи MH17

Про це заявив речник міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Михайло Макарук, передає Depo.ua з посиланням на "5 канал".

"Фактаж по збиттю Боїнга зберігався, наша команда його зберігала. Крім того, не треба забувати, що окрім цих повідомлень, збереглася фото-відеофіксація самого "Бука", який їхав на одну сторону, з бортовим номером, який було видно, а потім різко після цієї трагедія почалася його евакуація. Була фотографія, що ракет вже не вистачало – однієї", – розповів Макарук.

Розслідувач розповів, що у InformNapalm є повністю зібраний фактаж від початку катастрофи. "Як прибув даний Боїнг на територію України. Звідки? Як? З відкритих джерел ми взяли цю інформацію. Згодом почався аналіз щодо можливих учасників цих подій розгорнутий. І потім одночасно, що Bellingcat, що наша спільнота, ми дослідили фактаж щодо пана Хмурого, який був начальником розвідки "ДНР" на той час і який курував процес доставки і геолокації Боїнгу", – сказав експерт.

У InformNapalm також висловили своє припущення, чому був збитий Боїнг. "Як завжди, як не дивно це звучало б в ефірі, це якраз "руське авось" і повний безлад в російській армії… Скоріш всього, вони зразу подумали, що збили наш Іл", – повідомив Макарук.

Нагадаємо, міжнародна експертно-журналістська група Bellingcat підтвердила версію про причетність комплексу "Бук" під номером 332, який належав 53-й зенітно-ракетній бригаді Збройних сил Росії, до катастрофи MH17 на Донбасі влітку 2014 року

Довідка: "Боїнг-777" авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН17 Амстердам (Нідерланди) – Куала-Лумпур (Малайзія), був збитий на Сході України 17 липня. На його борту перебували 298 осіб, всі вони загинули.

Нідерланди і Малайзія запропонували створити міжнародний трибунал у цій справі. Україна підтримала цю ідею. Єдиною країною, яка виступає категорично проти створення трибуналу, є Росія, хоча вона і звинувачує в катастрофі українських військових.

У жовтні 2015 року Міжнародне розслідування довело: "Боїнг" був уражений ракетою з установки "Бук", який транспортували з території Росії.

6 липня 2017 року міністр безпеки та юстиції Нідерландів Стеф Блок заявив, що Росія не хоче співпрацювати у справі катастрофи МН17.

7 липня Україна та Нідерланди підписали двосторонню угоду про правову співпрацю щодо катастрофи малайзійського лайнера МН17.

Усі справи підозрюваних у катастрофі рейсу МН17 "Малайзійських авіаліній" на Донбасі розглядатимуть в Нідерландах згідно з законодавством країни.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme