"Укроборонпром" випробував вражаючу зброю для модернізованих БМП

Бойові модулі "Шквал" та "Стілет", призначені для озброєння модернізованої бойової машини піхоти, пройшли порівняльні заводські випробування на одному з військових полігонів Житомирщини

Depo.Війна
20 березня 2017 10:53
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Укроборонпрому.

Під час випробувань працівники держпідприємства "Житомирський бронетанковий завод" та інші фахівці проаналізували точність, швидкість та ефективність роботи кожного бойового модуля.

Такі випробування дозволяють обрати найкращий за всіма параметрами бойовий модуль для його подальшого використання на БМП. При цьому остаточне рішення щодо вибору за Мінобороною.

Бойовий модуль "Шквал" оснащений 30-мм гарматою ЗТМ-1, автоматичним гранатометом, 7,62-мм кулеметом, а також керованим ракетним озброєнням, яке призначене для знищення бронетехніки противника на відстані до 5 км. А бойовий модуль "Стілет" оснащений гарматою ЗТМ-2, посиленим бронюванням та аналогічним комплектом озброєння.

За точність роботи бойових модулів відповідають нові цифрові прицільні комплекси OTS-20.04-01, на "Шквалі" та "Трек-2-01" на "Стілеті". Обидва прицільні комплекси оснащені лазерним далекоміром та тепловізором, але використовують різні алгоритми управління вогнем.

Вогневі випробування, а також інші тести, які проводяться на військових та випробувальних полігонах дозволять фахівцям Міноборони отримати всебічну інформацію для ретельного аналізу та надати перевагу одному з бойових модулів.

Це дозволить значно підвищити бойові можливості української армії, яка отримає фактично нову БМП, оснащену сучасним цифровим комплексом керування вогнем, з потужним арсеналом озброєння та є складовою глибокої модернізації БМП, шляхом встановлення двигуна Deutz, підвищення захисту та засобами маскування, в тому числі і у інфрачервоному діапазоні.

Нагадаємо, що фахівці державного концерну "Укроборонпром" також розробляють нові моделі безпілотної військової техніки на базі безпілотного міні-бронетранспортера "Фантом".

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна