У ЗСУ презентували літню форму для ООС

Костюм польовий літній під час виконання завдань у районі ведення бойових дій видається на 4 місяці, а не на 6, як раніше

Про це на брифінгу заявив начальник управління лазне-прального обслуговування Центрального управління речового забезпечення Тилу ЗСУ полковник Віталій Вознюк, повідомляє Depo.ua.

Замість одного комплекту білизни для холодної пори року видаватиметься два. Замість лише демісезонних — військовики отримуватимуть високі берці — зимові і літні. На сьогодні українських військовослужбовців забезпечують предметами речового майна відповідно до 69 норм забезпечення.

"За якість форми й відповідність її лінійних розмірів затвердженій технічній документації згідно з наказом Міністра оборони України № 195 відповідає Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення", - зазначив Вознюк.

Тил ЗСУ визначає загальну кількість комплектів та їхні параметри на підставі узагальнених замовлень з війська. Ці дані передають у Департамент державних закупівель для укладання угод із виробниками і становлять невід`ємну частину угод.

"ГУРСМЗ здійснює постійні вибіркові перевірки якості виробів, починаючи з процесу їх виготовлення та закінчуючи етапом постачання до військових частин. Зазначу, що Міністерство оборони виграло кілька судів з цього приводу в недобросовісних виробників та відмовилося від їхніх послуг", - поінформував начальник управління.

Також він зазначив, що фінансування 2019-го за напрямком забезпечення речовим майном потреб ЗСУ у чотири мільярди гривень дозволили організувати своєчасне і повне забезпечення військовослужбовців польовим обмундируванням, взуттям та спорядженням: "Усі військові, залучені до виконання бойових завдань, забезпечені засобами індивідуального захисту та необхідним спорядженням на 100%. Також вже діють кількісно-якісні зміни в нормуванні забезпечення речовим майном".

Нагадаємо, що у 2019 році для потреб військовослужбовців ЗСУ заплановано розробити майже 100 нових зразків елементів військового одягу та спорядження, а також удосконалити конструкції ще 75 предметів, які відповідатимуть стандартам НАТО та сучасним технологіям.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook