У "ДНР" погрожують арештом за чутки про диверсії проти штабних структур

Серія диверсій проти штабних структур "1 АК ДНР", дислокованих в Донецьку, в ніч з 22 на 23 листопада на тлі подій в "ЛНР", викликала серйозний резонанс в середовищі бойовиків і серед місцевого населення

Depo.Війна
24 листопада 2017 08:41
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив народний депутат, координатор руху "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

Командування "1-го АК ДНР" віддало наказ командирам підлеглих підрозділів і частин будь-яким способом припиняти поширення чуток про ці диверсії серед особового складу, аж до арешту і тримання на гауптвахті розповсюджувачів подібних чуток з числа "військовослужбовців".

Одночасно зафіксовано поширення чуток агентурою "МГБ ДНР" в Донецьку про проникнення в місто "української ДРГ" (нині нібито знешкодженої) з метою "підриву каналізації в Донецьку".

Нагадаємо, за даними Тимчука, у ніч проти 23 листопада сталася серія диверсій проти штабних структур "1 АК ДНР", що дислокуються в окупованому Донецьку. Є жертви серед офіцерів штабу "1 АК "ДНР", штабів окремої артилерійської бригади і 100-ї бригади (т.зв. "Республіканська гвардія "ДНР").

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна