"Репатріація біженців на Донбас": Путін виділив грант

Російська організація "Центр розвитку регіону" з Краснодарського краю виграла президентський грант на реалізацію програми "Репатріація біженців на Донбас"

Проект розраховано на Росію та окуповані частини Сходу України, повідомляє Depo.ua.

Загальна сума фінансування програми становить 654 тисяч рублів, а в рамках гранту буде виділено 471 тисяч рублів.

Проект буде реалізовано на всій території Росії "і російськомовного простору" (у формі дистанційних послуг і роботи), в тому числі на території Донецької та Луганської областей України, за винятком лінії зіткнення воюючих сторін.

Організація стверджує, що до Росії з 2014 року приїхали 660 тисяч біженців з України, а всього територію Донбасу покинули понад 2 млн людей.

Автори проекту стверджують, що більшість переселенців готові повернутися на Батьківщину, якщо їм буде забезпечено роботу і житло у безпечних районах, але поки в місцях компактного розселення біженців виникає соціальна напруга, а територія Донбасу страждає від відтоку працездатного населення.

Краснодарський "Центр розвитку регіону" пропонує програму допомоги біженцям, що складається з трьох етапів: проведення соціологічного дослідження в середовищі біженців, розробка і публікація рекомендацій для репатріації, а також організаційне сприяння поверненню біженців на Донбас, включаючи допомогу при працевлаштуванні.

Нагадаємо, у лютому 2016 року уряд Росії підтримав пропозицію депутатів КПРФ про розробку федеральної цільової програми з переселення біженців з Донбасу в Сибір і на Далекий Схід.

Довідка: "Центр розвитку регіону" створили у 2016 році в місті Гарячий Ключ (Краснодарський край Росії). Співзасновниками організації є четверо громадян, головою правління –Дмитро Епіхін. Останній раніше очолював ТОВ "Семира", "Алтайська здравниця" та Алтайський центр перспективних інновацій.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme