Після Калинівки в Ічні було вжито заходів, але їх виявилося замало, - Полторак

Міністр оборони України розповів про вжиті заходи на складах під Ічнею Чернігівської області і чому вони не спрацювали

Після Калинівки в Ічні було вжито заході…

Про це він розповів під час імпровізованого брифінгу в Верховній раді після закритого засідання комітету безпеки і оборони, інформує Depo.ua.

"Після подій в Калинівці арсенал в Ічні було значно посилено військовослужбовцями: на кожному посту знаходилось по два чоловіка, знаходився резерв варти 10 чоловік, 12 чоловік знаходились вздовж периметру на відстані трьох кілометрів в "секретах", в патрулях. Ми запровадили там підрозділ радіо-електронної боротьби, ввели кінологічний підрозділ, ввели батальйон охорони. Все це дало можливість на кожному посту знаходитись і військовослужбовцю і представнику ВОХОРа", – заявив Полторак.

Він додав, що на Ічню було виділено 13 млн для того, щоб на першому етапі завершити обладнання периметру – ці роботи мали закінчитись до кінця 2018-го року.

"Але цих заходів замало. На моє глибоке переконання, для того, щоб вирішити проблему системно, потрібно будувати закрите сховище підземного типу. Те, що ми вже почали робити: на одному арсеналі ми будуємо 8 таких сховищ, які витримують 5 т. вибухівки на 1 м2, і які забезпечать повну надійну охорону незалежно від людського фактору", – розповів міністр оборони.

Також міністр оборони висловив переконання, що вплив людей на охорону складів треба мінімізувати.

Нагадаємо, 9 жовтня о 3:30 в районі населеного пункту Ічня Чернігівської області стався вибух на технічній території 6-го арсеналу Міноборони.

Читайте також: На Чернігівщині вибухнули склади боєприпасів (ХРОНІКА).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook