Навчання донбаських бойовиків проводять офіцери 8 армії Південного округу Росії

Офіцери штабу 8 загальновійськової армії Південного військового округу ЗС Росії контролюють навчання бойовиків з відпрацюванням розгортання військ на нових рубежах

Про це під час брифінгу заявив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк з посиланням на інформацію Головного управління розвідки Міноборони, повідомляє Depo.ua із посиланням на "Укрінформ".

"Офіцерами штабу 8 загальновійськової армії Південного військового округу ЗС Росії (місце дислокації якого — м. Новочеркаськ, Ростовської області, Росії) контролюється відпрацювання кожного етапу триваючих на полігонах тимчасово окупованої території у Донецькій та Луганській областях двосторонніх батальйонних тактичних навчань з бойовою стрільбою. Особлива увага приділяється відпрацюванню питань взаємодії з’єднань і частин під час переміщення пунктів управління і розгортання військ на нових рубежах", - повідомив Гуцуляк.

За словами речника, зазначені навчання проводяться на тлі загального задуму застосування російських окупаційних військ, який передбачає перехід з’єднань і частин до активних наступальних дій із зайняттям нових рубежів в інтересах забезпечення проведення наступальної операції ЗС Росії.

Нагадаємо, що командування ЗС Росії підвищило вимоги до якості проведення заходів оперативної та бойової підготовки у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС Росії, зокрема триває підготовка до активних наступальних дій із зайняттям нових рубежів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook