Азербайджан обіцяє Вірменії нові сюрпризи

Військові Азербайджану використали проти Вірменії лише невелику частину військового потенціалу

Про це заявив прес-секретар Міноборони Азербайджану Вагіф Даргяхли, передає depo.ua з посиланням на російський "Інтерфакс".

"Якщо вірменська сторона продовжить здійснювати проти нас провокації і не залишить окуповані території, тоді їх чекає ще багато сюрпризів", - сказав Даргяхли.

Він підкреслив, що збройні сили Азербайджану забезпечені найсучаснішою зброєю і боєприпасами, бойовою технікою, високоточною зброєю, а також іншим військовим обладнанням, здатним знищити ворога з дальньої відстані без безпосереднього контакту з ним.

"Визнання президентом Вірменії Сержем Саргсяном, а також високопоставленими військовими чинами цієї країни і різними експертами сили і могутності Збройних сил Азербайджану і героїзму азербайджанських солдатів після останніх боїв ще раз показало, в якій паніці знаходиться ворог", - зазначив речник Міноборони Азербайджану.

Нагадаємо, ситуація у Нагірному Карабасі різко загострилася у ніч на 2 квітня. І вірменська, і азербайджанська сторона звинуватили одна одну у наступі з застосуванням важкого озброєння. В ООН 4 квітня повідомили, що жертвами збройного протистояння стали понад 30 людей, ще понад 200 були поранені.

5 квітня Азербайджан і Вірменія заявили про досягнення угоди про перемир’я 5.

Вранці 6 квітня Міноборони Азербайджану заявило, що вірменська сторона впродовж минулої доби 115 разів порушила перемир’я в Нагірному Карабасі. Одгнак фактична влада Нагірного Карабаху спростовує цю інформацію і заявляє, що вночі не фіксувала випадків порушення угоди про припинення вогню.

Довідка: Нагірний Карабах - автономія у складі міжнародно визнаних кордонів Азербайджану, більшість населення якої становлять вірмени за національністю. Нагірний Карабах в односторонньому порядку проголосив незалежність після війни 1988–1994 років, унаслідок якої Азербайджан втратив контроль над регіоном.

У Баку вважають, що цей регіон окупувала Вірменія. Самопроголошеної "незалежності" Нагірного Карабаху формально не визнає жодна держава світу, зокрема й Вірменія. 

Внаслідок конфлікту довкола Нагірного Карабаху загинули близько 30 тисяч людей.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme