Земан "покарає" регіони, в яких програв на виборах

Президент Чехії Мілош Земан планує відвідати регіони, де за нього на останніх виборах віддали найменше голосів, і таким чином "покарати" їх

Про це він розповів в інтерв'ю виданню DNES, передає Depo.ua.

"Подорожі в регіони розпочнуться приблизно наприкінці квітня. Вони відбудуться у відповідності до спадання проценту голосів, які я отримав у цьому регіоні під час президентських виборів. У кожному регіоні я відвідаю три містечка й один муніципалітет, згідно ыз тим же критерієм", – заявив Земан.

Зазначається, що на цьому Земанове "покарання непокірних регіонів" не завершиться.

Він хоче відвідати також ті регіони, в яких губернатори раніше публічно заявляли, що не хочуть витрачати сотні тисяч крон на візит президента, адже Кожен візит Земана в регіон обходиться місцевому бюджету в середньому в 370 тисяч чеських крон (майже 15 тисяч євро).

"Якщо губернатори не хочуть, щоб я був їхнім гостем, я відвідаю лише три міста й один муніципалітет. Таким чином не буде жодних зустрічей із представниками регіональної влади, а візити до міст будуть оплачені з президентського офісу", – сказав президент.

Нагадаємо, у Чехії під час урочистої церемонії інавгурації президента Мілоша Земана на другий термін група депутатів парламенту демонстративно вийшла із зали.

Довідка: 12 січня у Чехії відбувся перший тур виборів президента.

27 січня 2018 року о 14:00 у Чехії завершився другий тур президентських виборів, який стартував 26 січня.

Перемогу здобув чинний проросійський голова Чехії Мілош Земан, якого переобрали на другий президентський термін.

Президент країни обирається терміном на 5 років.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна