Єврокомісія засудить Угорщину через недотримання міграційних законів Євросоюзу

Європейська комісія ухвалила рішення подати в Суд Європейського союзу на Угорщину за недотримання європейського законодавства у сфері надання притулку та процедури повернення мігрантів

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу ЄК.

Як відомо, Єврокомісія запустила процедуру залучення Угорщини до відповідальності за порушення законодавства ЄС у грудні 2015-го року. Причиною є міграційне законодавство Угорщини. Єврокомісія направила Угорщині свою обґрунтовану позицію в грудні 2017-го року.

Так, після аналізу відповідей угорських властей ЄК вирішила, що більшість проблемних питань досі залишилися не вирішеними. Рішення подати на Угорщину в Суд Європейського союзу – це останній етап санаційної процедури.

Європейська комісія вважає, що угорське законодавство суперечить європейському. Зокрема в процедурі надання притулку, умовах прийому біженців та процедурі повернення.

Зазначається, що в угорської влади є два місяці, щоб відповісти на зауваження Єврокомісії. Якщо відповідь Угорщини буде незадовільною, Єврокомісія зробить другий крок – направить обґрунтовану думку, а потім може передати справу до Суду ЄС.

Нагадаємо, 20 червня в Угорщині ухвалили пакет законів, які дозволяють ув'язнювати за допомогу нелегальним мігрантам.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Євросоюз