Єврокомісія розпочала підготовку до Brexit без угоди

Єврокомісія 19 грудня розпочала імплементацію свого Плану дій на випадок надзвичайних ситуацій в окремих секторах в зв'язку зі зростанням ризиків виходу Британії з Європейського Союзу без угоди

Про це інформує Depo.ua із посиланням на повідомленні Єврокомісії.

"З огляду на триваючу невизанченістьу Сполученому Королівстві навколо ратифікації угоди про вихід і заклик Європейської ради інтенсифікувати підготовку на всіх рівнях на випадок усіх сценаріїв, Єврокомісія сьогодні розпочала реалізацію свого Плану дій у надзвичайних ситуаціях на випадок Brexit без угоди", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до кінця року Єврокомісія має підготувати всі відповідні пропозиції щодо сценарію Brexit без угоди.

Пакет, ухвалений сьогодні Єврокомісією, включає 14 заходів в окремих сферах, де Brexit без угоди може створити серйозні проблеми для громадян і бізнесу. Ці сфери серед іншого включають фінансові послуги, повітряний транспорт, митну та кліматичну політику.

"Комісія вважає, що необхідність прийняти ці заходи сьогодні є важливою і нагальною, щоб забезпечити нормальне набуття чинності надзвичайних заходів 30 березня 2019 року з тим щоб обмежити найбільш значні збитки в цих сферах, спричинені сценарієм Brexit без угоди", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Єврокомісія найближчими тижнями буде впроваджувати свій План дій на випадок надзвичайних ситуацій і визначатиме, чи є необхідність у додаткових заходах.

Нагадаємо, Британія тримає напоготові 3500 військових на випадок Brexit без угоди.

17 грудня прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що парламент проведе голосування щодо угоди про Brexit на тижні, що починається 14 січня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Євросоюз