ЄС уже на шляху санкцій проти Угорщини, - Ар'єв

Європейський Союз може застосувати санкції проти Угорщини за ухвалення законів проти розвитку громадянського суспільства

Про це в ефірі "Прямого" розповів народний депутат України, фракція "Блок Петра Порошенка" Володимир Ар'єв, передає Depo.ua.

"В Угорщини дуже серйозні проблеми всередині Євросоюзу, з Брюсселем. Через дуже антидемократичні закони, які ухвалила угорська влада, зокрема проти громадянського суспільства, проти університету Сороса, громадських організацій і не тільки. Зараз ЄС стоїть на шляху до запровадження санкцій проти Угорщини", - сказав нардеп.

Він зазначив, що Україна має скористатися ситуацією і діяти асиметрично.

"Ми маємо максимально посилити роботу з Євросоюзом і НАТО для того, щоб відповідний фідбек уже йшов від нас. Щоб з ними (Угорщиною — ред.) розмовляли їхні партнери, якими вони прикриваються", - вважає Ар'єв.

Нагадаємо, 12 вересня Європейський парламент підтримав запровадження санкційної процедури проти Угорщини у зв'язку з тривалим порушенням правил та цінностей Євросоюзу Будапештом.

13 вересня МЗС Польщі опублікувало заяву, в якій говориться, що країна має намір виступити проти санкцій Європейського союзу щодо Угорщини.

Довідка: Звинувачення ЄС також стосуються антиміграційної політики Угорщини - зокрема нового закону "Стоп Сорос", який криміналізує адвокатів та активістів, які допомагають переселенцям, що хочуть отримати в Угорщині політичний притулок. Європейська комісія подала позов проти Угорщини в Європейському суді через недотримання Будапештом європейського законодавства у сфері надання притулку та процедури повернення мігрантів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна