Польща захищатиме Угорщину перед Євросоюзом

МЗС Польщі опублікував заяву, в якій говориться, що країна має намір виступити проти санкцій Європейського союзу щодо Угорщини

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу МЗС Польщі.

"Кожна держава-член ЄС має суверенне право проводити внутрішні реформи, які вона вважатиме доречними. Тому Польща буде голосувати на форумах європейських інституцій проти введення можливих санкцій проти Угорщини", - вказується в заяві.

У польському відомстві також зазначили, що дії, спрямовані проти членів ЄС, лише посилюють розкол об'єднання, що стає причиною падіння довіри до європейських інституцій.

Нагадаємо, 12 вересня Європейський парламент підтримав запровадження санкційної процедури проти Угорщини у зв'язку з тривалим порушенням правил та цінностей Євросоюзу Будапештом.

Довідка: Звинувачення ЄС також стосуються антиміграційної політики Угорщини - зокрема нового закону "Стоп Сорос", який криміналізує адвокатів та активістів, які допомагають переселенцям, що хочуть отримати в Угорщині політичний притулок. Європейська комісія подала позов проти Угорщини в Європейському суді через недотримання Будапештом європейського законодавства у сфері надання притулку та процедури повернення мігрантів.

Уряд Угорщини неодноразово заявляв, що накладе вето на будь-яку спробу позбавити Польщу права голосу. Рішення вимагає одностайності в Раді, і, ймовірно, Варшава відповість тим же, якщо Угорщина виявиться в подібній ситуації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна