ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ЄС шукає з Мей компромісу щодо Brexit, - ЗМІ

Лідери Європейського союзу (ЄС) розглядають можливість компромісу по Brexit, щоб Британії зберегти доступ до єдиного ринку товарів, водночас Лондон взяв би на себе зобов'язання з екологічних стандартів ЄС

Depo.Світ
10 серпня 2018 13:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Daily Telegraph.

За інформацією видання, європейські лідери планують повідомити про своє рішення на саміті ЄС в австрійському місті Зальцбурзі у вересні.

Проте, угода буде мати певну ціну для Лондона, відзначає видання. Так, в неї буде включено умову щодо виконання Британією всіх майбутніх екологічних та соціальних заходів захисту ЄС.

Представник Євросоюзу на переговорах з Brexit Мішель Барньє раніше називав план прем'єр-міністра Великобританії Терези Мей щодо виходу з ЄС непрацездатним. Крім того, Європейська комісія відмовилася коментувати план британців, але не заперечувала, що держави-члени "можуть обговорювати це".

Досі Барньє наполягав на тому, що Великобританія не може "вибирати" елементи членства в ЄС, такі як доступ до єдиного ринку, і відкидаючи інші, наприклад, свободу пересування людей.

Однак члени ЄС розглядають питання про те, щоб дозволити Великобританії залишатися всередині єдиного ринку товарів, в тому випадку якщо вона готова взяти на себе стандарти євросоюзу в області екологічної та соціального захисту на необмежений термін.

Джерела в Уайтхоллі (уряді Сполученого королівства) заявили, що очікують в майбутньому позитивній дискусії на переговорах по Brexit c представниками ЄС.

Нагадаємо, Європейська комісія та Європейська служба зовнішніх дій (EEAS) через Brexit відкличуть всіх британських дипломатів, які працюють у посольствах ЄС у всьому світі не пізніше вересня 2019 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ