Японія придбає ракети дальньої дії через загрозу КНДР

Аби захистити себе від Північної Кореї, Японія вперше придбає ракети дальньої дії

Про це заявив міністр оборони країни Іцунорі Онодера, передає Depo.ua із посиланням на CNN.

"Ми встановимо ракети, що запускаються поза зоною досяжності засобів ППО противника, що будуть здатні захищати нас адекватно, з метою забезпечення безпеки Сил самооборони країни та ефективного захисту нашої нації", – сказав Онодера.

В офісі міністра оборони повідомили, що Японія придбає два типи ракет – протикорабельні ракети дальньої дії та ракети класу "повітря-поверхня" з інерціально-супутниковим наведенням, тобто ракети, які запускаються поза зоною ураження ППО.

Окрім того, Японія придбає ударні ракети у норвезької компанії Kongsberg, які будуть розгорнуті на нових, найсучасніших малопомітних винищувачах F-35.

Попри те, що Онодера не згадав про Північну Корею у своїй заяві, однак ядерні та ракетні програми Пхеньяну "діють на нерви" Японії та іншим країнах Східної Азії.

Нагадаємо, 28 листопада Північна Корея провела запуск балістичної ракети "Хвасон-15", яка піднялася у небо на 4500 кілометрів, та перебувала в повітрі 53 хвилини, перш ніж упасти у воду на відстані 210 кілометрів на захід від японської префектури Аоморі.

КНДР похвалилася успішним випробуванням своєї міжконтинентальної ракети й заявила про завершення ядерного озброєння держави.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг засудив запуск ракети КНДР та закликав північнокорейського лідера Кім Чен Ина повернутися до конструктивного діалогу з міжнародним співтовариством.

Радбез ООН через черговий запуск ракети скликав екстрене засідання.

Президент США Дональд Трамп висловив намір негайно ввести додаткові "суттєві санкції" проти Північної Кореї й назвав лідера КНДР Кім Чен Ина "хворим цуциком".

1 грудня в КНДР заявили, що їх ракета може долетіти до Вашингтона.

4 грудня США і Південна Корея розпочали найбільші спільні навчання ВПС. Для участі унавчаннях Vigilant Ace США перекинули на Корейський півострів 12 винищувачів.

КНДР через спільні військові навчання США та Південної Кореї попередила Вашингтон, що подібні кроки можуть призвести до ядерної війни.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme