ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як боротися з атакою російських хакерів: Рекомендації ФБР

Федеральне бюро розслідувань випустило рекомендації для користувачів, чиї комп'ютерні системи виявилися під ударом хакерів пов'язаного з Росією кіберзлочинного угруповання Fancy Bear

Depo.Світ
28 травня 2018 10:08
ФОТО: depo.ua

Усім постраждалим рекомендується перезавантажити маршрутизатори, повідомляє Depo.ua з посиланням на The New York Times.

Вірус, що заразив пристрої сотень тисяч користувачів, як стверджують у ФБР, був розроблений угрупованням Fancy Bear (також відома під назвою Sofacy Group). "За даними американських і європейських спецслужб ця група, яка керується російською військовою розвідкою, відповідальна за злом серверів Національного комітету демократичної партії США під час президентських виборів 2016 року", — зазначає видання.

Вірус VPN Filter, створений хакерами, вразив маршрутизатори та мережеві пристрої по всьому світу. Шкідливе програмне забезпечення здатне блокувати інтернет-трафік і збирати інформацію, що проходить через роутери. Крім того, програма може повністю відключати заражені пристрої.

Для того, щоб позбутися від вірусу, фахівці ФБР з кібербезпеки рекомендують перезавантажити заражені маршрутизатори та мережеві накопичувачі.

Крім того, користувачам рекомендується оновити програмне забезпечення пристрою та придумати для нього новий безпечний пароль. Налаштування віддаленого доступу при цьому в ФБР порадили відключити.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ