ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вчені з'ясували, як швидко можна схуднути за допомогою сексу

Американські дієтологи, фізіотерапевти і онкологи провели масштабне дослідження, в рамках якого секс вивчався як інструмент для продовження життя і підтримки тіла в хорошій формі

Depo.Світ
4 грудня 2017 22:16
ФОТО: depo.ua

Вчені з Університету Квебека в Канаді прийшли до висновку, що секс варто розглядати не тільки як засіб для зняття напруги, але і ефективний засіб для корекції ваги, передає Depo.ua з посиланням на Life.

Вчені відзначили, що регулярні заняття сексом хоча б раз на тиждень протягом чотирьох тижнів дозволяють значно знизити масу тіла: навіть півгодинний статевий акт дозволив чоловікам спалювати до 300 калорій (101-110 в середньому). У жінок показники скромніші - в середньому до 70 калорій за одне "вправа".

Середній час "занять" в ліжку при цьому склало майже 30 хвилин. Дослідники з Університету Бангор Сіті з'ясували, що середземноморська дієта в поєднанні зі спортзалом три рази в тиждень і сексом за вісім тижнів можуть позбавити людину від зайвих чотирьох тисяч калорій.

При цьому лікарі-онкологи зазначають, що регулярний секс значно знижує ризик розвитку онкологічних захворювань у чоловіків і жінок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ