В Латвії стартували масштабні військові навчання НАТО

В Латвії 16 жовтня почалися великі військові навчання НАТО Silver Arrow 2017, в яких візьмуть участь військові з 11 країн

Depo.Світ
16 жовтня 2017 23:44
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє повідомляє ZN,UA з посиланням на прес-службу міністерства оборони Латвії, передає Depo.ua.

Зокрема, в маневрах альянсу будуть задіяні військовослужбовці з Албанії, США, Естонії, Італії, Канади, Великобританії, Польщі, Словенії, Іспанії, Німеччини та Латвії загальною чисельністю 3,5 тисячі чоловік.

Мета навчань - підвищення функціональної сумісності збройних сил Латвії і союзних військ, а також проведення комплексного спільного планування, оборони та бойової підтримки.

Спочатку вчення Silver Arrow проводилися в Латвії як національні військові навчання. Однак у 2014 році численні члени альянсу і країни-партнери вирішили приєднатися до цієї програми, тому вона стала багатонаціональною.

Маневри НАТО в Латвії триватимуть до 29 жовтня.

Нагадаємо, що раніше генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив про те, що альянс стурбований агресивністю РФ буде зміцнювати свій східний фланг.

"НАТО не є загрозою для Росії, але в альянсі стурбовані її агресивністю. Ми будемо дотримуватися політики зміцнення східного флангу НАТО", - заявив Столтенберг на засіданні Парламентської асамблеї НАТО.

Генсек альянсу також наголосив, що створення Європейським Союзом власної оборонної системи може бути здійснено тільки за допомогою НАТО.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ