В Бельгії голосування проходить спокійно, список виборців збільшився

Закордонна виборча дільниця №900006, яку розгорнуто у приміщенні Посольства України в Королівстві Бельгія, відкрилася вчасно, голосування проходить спокійно, список виборців дещо збільшився порівняно з першим туром голосування

Про це представникам ЗМІ розповів голова дільничної виборчої комісії Олександр Мороз, передає Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Голосування розпочалося вчасно, люди, як бачите, приходять. Поки все спокійно. Варто зауважити, що за час від першого раунду голосування ми провели певну роботу з уточнення реєстрації та місця проживання виборців. В результаті до списку виборців додалися 62 особи. Тож зараз, за уточненими даними, на дільниці зареєстровані 2356 виборців", - повідомив Мороз.

Одним з перших на дільницю прийшов та віддав свій голос посол України в Королівстві Бельгія, Представник України при ЄС Микола Точицький.

Раніше стало відомо, що у столиці Чехії Празі за півгодини до відкриття виборчої дільниці вже утоворилася величезна черга з українців, які хочуть віддати свій голос у другому турі виборів президента України.

Читайте також: Вибори президента України: Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна