В Англії "Букінгемський палац" продають за $ 17,7 млн

У Британії продають особняк Hinwick House, побудований в 1710-1714 роках за моделлю офіційної резиденції британської монархії - Букінгемського палацу в Лондоні, за $ 17,7 млн

Про це передає Depo.ua з посиланням на Mansion Global.

Першими власниками будинку були Річард і Діана Олебар. Рід Олебар протягом 300 років жив в особняку, який потім був проданий. В результаті в 2014 році його купили Сем і Ніна Сінгх за $ 5,48. Нерухомість перебувала в жахливому стані, і подружжю довелося витратити ще $ 4,87 мільйонів на ремонт і реставрацію своїх нових володінь.

Спочатку Сінгх шукали підходящий особняк для заміського готелю, в який вони могли б інвестувати кошти. Коли вони побачили Hinwick House, то відразу зрозуміли, що для комерційного використання він не годиться, але відмовитися від ідеї купити такий будинок не змогли.

В Англії "Букінгемський палац" продають за $ 17,7 млн - фото 1
"Ми дуже полюбили це місце. Ми відчували, що про нього не вважали за потрібне протягом довгого часу і поруч з ним нікого не було, і це ціла трагедія", - розповів Mansion Global Сінгх.

Сім'я Сингх стала четвертим власником. Річард Олебар витратив на будівництво будинку близько 3850 фунтів стерлінгів (близько $ 365 000 зараз) - гроші з посагу дружини. Навпаки фасаду будинку він розпорядився поставити статую богині Діани, які сприяють мисливцям, на честь дружини, пристрасно любила це розвага. Діана померла в 1716 році, через два роки після завершення будівництва, і Річард прожив на самоті в особняку до 1733 року.

У подружжя не було дітей, і будинок перейшов у володіння кузена, Джона Олебара, чиї нащадки жили в ньому до 90-х років минулого століття. Згодом особняк був проданий якійсь родині з Малайзії, а потім - місцевому бізнесмену, який прожив в ньому ще 11 років.

Коли Сінгх купили будинок, його зовнішній вигляд майже не змінився, а інтер'єр відрізнявся разюче, тому вони зв'язалися з сім'єю Олебар і їх колишніми помічниками по господарству, щоб ті допомогли їм відновити історичне оздоблення в кімнатах. В результаті їм вдалося привести особняк майже до первісного вигляду. Для цього вони обставили його меблями і предметами інтер'єру початку 18 століття, причому деякі з них є антикваріатом. Їм довелося скоротити число спалень з 24 до 18, що дозволило збільшити кількість ванних кімнат до 12, а також кількість віталень.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme