ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Українці Угорщини вимагають, щоб депутат, що їздив до Криму, склав мандат

Представники української громади в Угорщині закликали депутата Державного самоврядування українців Угорщини Анатолія Бурого, який торік їздив в окупований Крим в обхід українського законодавства, скласти свої повноваження

Depo.Світ
26 травня 2018 16:05
ФОТО: depo.ua

Відповідний заклик за підписом представниці української меншини в парламенті Угорщини Брігітти Суперак та президента Державного самоврядування українців Угорщини Юрія Кравченка розміщений на сторінці угорських українців у Facebook, передає Depo.ua.

"Ми різко засуджуємо будь-які відвідини депутатами українських самоврядувань окупованих територій України та участь в офіційних заходах, організованих окупаційною владою", - йдеться у заяві.

"Ми вважаємо абсолютно неприйнятними дії депутата Анатолія Бурого, які не сумісні зі статусом депутата Державного самоврядування українців Угорщини, закликаємо його скласти повноваження депутата Самоврядування та здати мандат", - переконані автори заяви.

Як раніше повідомляло Depo.ua, в керівництві української громади Угорщини знайшли поплічника сепаратиста, що в обхід українського законодавства минулого року їздив до окупованого Криму. Анатолій Бурий є депутатом Державного самоврядування українців Угорщини, вищого державного органу української національної меншини в Угорщині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ