Українська біатлоністка взяла бронзу на Кубку світу

У Поклюці (Словенія) завершилася перша гонка етапу Кубка світу з біатлону, де в жіночому спринті 3-е місце зайняла українка Валентина Семеренко

Українська біатлоністка взяла бронзу на…

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на сайт Міжнародного союзу біатлоністів.

Українка ідеально відпрацювала на вогневих рубежах, не допустивши жодного промаху при стрільбі, але відстала від головних суперниць по швидкості проходження дистанції. Чешка Габріела Соукалова випередила Семеренко на 24,7 секунди, а італійка Доротея Вієрер - всього на 6,3 секунди.

Таким чином, Семеренко завоювала першу медаль для України на цьому етапі змагань.

У програмі етапу КМ в Поклюці також значиться чоловіча спринтерська гонка, яка відбудеться в п'ятницю (19 грудня), чоловіча і жіноча гонки переслідування (субота, 20 грудня) і мас-старти (неділю, 21 грудня).

Етап Кубку світу в Словенії є останнім офіційним змаганням в біатлоні в 2014-му році.

Нагадаємо, 5 грудня Семеренко виграла бронзову медаль на першому етапі Кубку світу, який проходив у шведському Остерсунді.