Україна скотилася в рейтингу миролюбності на 30 позицій

Україна посіла 141 місце, показавши падіння відразу на 30 позицій і увійшовши до п'ятірки країн з найбільш різким падінням індексу миролюбності

Україна скотилася в рейтингу миролюбност…

Дослідження Інституту економіки та миру показало, що протягом останніх семи років відбулося значне погіршення рівня миролюбності різних націй, передає ДеПо з посиланням на «Новое Время».

Починаючи з 2008 року, коли Глобальний індекс миролюбності був представлений вперше, 111 країн показали погіршення рівня миролюбності, тоді як тільки в 51 країні ситуація покращилася. Причинами зростання насильства в 2013 році укладачі рейтингу називають інтенсифікацію терористичної діяльності, збільшення кількості збройних конфліктів, а також числа біженців та переселенців.

Крім того, експерти зазначили, що основним трендом стало збільшення та загострення внутрішніх конфліктів в країнах замість ворожнечі між країнами, як це було раніше.

Європа утримує свої позиції як найбільш мирний регіон - 14 країн з топової двадцятки. Звання найбільш миролюбних країн завоювали Ісландія, Данія та Нова Зеландія. Грузія, Кот-д'Івуар і Лівія показали значний прогрес в подоланні войовничих настроїв. Спільним для цих країн показником є ​​стабільний рух на шляху досягнення політичної стабільності.

Серед найменш миролюбних країн Сирія витіснила Афганістан з першого місця.

Україна посіла 141 місце, показавши падіння відразу на 30 позицій і увійшовши до п'ятірки країн з найбільш різким падінням індексу миролюбності. Визначальним моментом в настільки стрімкому падінні експерти вважають листопад 2013 року.

Росія залишається найменш миролюбною країною в євразійському регіоні і опиняється на 152 місці.

Аналітики підрахували, що економічні наслідки войовничості в 2013 році обійшлися світу в $9,8 трлн, Україні, зокрема, в $11,265 млрд.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme