У Великій Британії прийняли "пакет Терези Мей", - ЗМІ

У Великій Британії схвалили новий закон, згідно з яким значно розширюється контроль держави над інформацією і збором персональних даних

Відзначається, що закон отримав королівське схвалення, незважаючи на те, що в країні близько 130 тис. чоловік підписали петицію про його скасування, передає Depo.ua з посиланням на видання The Guardian.

Міністр внутрішніх справ Королівства Ембер Руд назвала цей закон "таким який відповідає міжнародним стандартам законодавства", та забезпечує "безпрецедентну прозорість і істотний захист конфіденційності".

Однак з іншого боку, вважається, що цей закон стане "міжнародним стандартом для авторитарних режимів по всьому світу, щоб виправдати свої власні нав'язливі способи нагляду".

Видання пише, що новий закон вимагатиме від мережі і телекомпаній зберігати історію переглядів кожного користувача протягом 12 місяців, а також надати поліції і служб безпеки доступ до цих даних.

Міністерство внутрішніх справ заявило, що деякі з положень, що містяться в законі, потрібно ретельно тестувати, тому протягом деякого часу їх реалізація буде неможлива.

Цей пакет законів в листопаді 2015 року було запропоновано на розгляд прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей, яка на той момент займала пост голови МВС країни.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme