ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Ватикані пройдуть навчання із екзорцизму

У Папському університеті Regina Apostolorum в Римі проведуть спеціальний курс з навчання екзорцизму в зв'язку з величезним попитом на вигнання демонів

Depo.Світ
23 лютого 2018 19:38
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Vatican News.

Перший в світі подібний захід триватиме лише шість днів в квітні, його мета – "торкнутися теми, яка замовчується і суперечлива". За цей час перед слухачами курсу виступить безліч експертів.

Сицилійський священик і екзорцист Беніньо Палілья сам проводить навчальні курси в Палермо з дозволу єпископської конференції. На них він запрошує виступати експертів по сектам і сатанізму. Палілья зазначив, що священика не достатньо просто назвати екзорцистом, він повинен навчатися у фахівців, оскільки спочатку це не його сфера діяльності.

За його словами, число осіб, які звертаються до фахівців, за останній час потроїлося: в Італії подібні послуги надають не менше 500 тисяч разів на рік. При цьому священик зазначив, що не всі випадки дійсно пов'язані з демонами, багато хто з них стосуються психологічних проблем.

Палілья вважає, що попит на екзорцизм виріс через те, що збільшилося число людей, готових йти до магів і ворожок. Їх практики "відкривають двері дияволу і одержимості", пояснив він.

Нагадаємо, що Ватикан цього року канонізує Папу Римського Павла VI.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ