UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Туреччині масово виробляють апарати ШВЛ

У Туреччині налагодили масове виробництво апаратів штучної вентиляції легень – до кінця травня планується випустити п'ять тисяч приладів

Про це повідомив технічний директор компанії Baykar Makina Сельчук Байрактар, передає Depo.ua із посиланням на "Укрінформ".

"Секретом успіху були наші почуття милосердя, співчуття та справедливості, які є цінностями нашої цивілізації… Нас спонукала ця можливість дати джерело дихання людям в умовах світової пандемії", – наголосив він.

За словами Байрактара, МОЗ Туреччини вже замовило п'ять  тисяч таких приладів.

Так Туреччина має намір забезпечити свою потребу в апаратах ШВЛ, що різко зросла в умовах пандемії, а надалі – експортувати їх.

Цими приладами планується обладнати більшість місць інтенсивної терапії в лікарнях країни (до спалаху COVID-19  їх нараховувалося 25 тисяч, апаратів ШВЛ – 8 тис.).

Зазначається, що у процесі створення виробничої лінії співпрацювали великі компанії – у  тому числі оборонної галузі: Baykar, Aselsan, Arçelik, BIOSYS.

Нагадаємо, наприкінці березня провідні турецькі компанії оборонної промисловості взялися спільно налагодити виробництво апаратів штучної вентиляції легень, аби забезпечити потреби країни в умовах пандемії коронавірусу.

Відомо, що від коронавірусу COVID-19, який з'явився в Китаї, загинуло вже 206 549 людей у всьому світі, а напередодні було 203 025 жертв.

Станом на ранок 27 квітня в Україні зафіксовано 9009 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, з них 220 – летальні.

Відомо, що коронавірус атакує українців за кордоном. У МЗС оголосили нові дані

Довідка: Вперше невідома раніше пневмонія була діагностована 12 грудня минулого року в китайському місті Ухань.

За інформацією китайських вчених, людина могла заразитися на коронавірус від змій. Ймовірно, це сталося через те, що на ринку морепродуктів в Ухані торгували не тільки рибою, але і зміями. Також дослідники повідомили, що ген коронавірусу є гібридом вірусу змії і кажанів. Вони додають, що спочатку кажани заразили коронавірусом змій, а вже від них недуга передалася людині.

11 березня ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу на планеті.

11 березня в Україні на три тижні ввели карантин через коронавірус.

25 березня Кабінет міністрів України запровадив по всій території України режим надзвичайної ситуації терміном на 30 днів – до 24 квітня включно.

Читайте також: Україна на карантині до 11 травня: Що відбувається (ХРОНІКА)

 

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme