ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У США погрожують Росії, що можуть захопити Крим і Калінінград

Глава другого флоту ВМС США, адмірал Ендрю Льюіс визнав, що Америка знає, як перемогти Росію в особливо важливих для неї стратегічних районах - Криму і Калінінграді

Depo.Світ
5 грудня 2018 13:38
ФОТО: depo.ua

Про це інформує Depo.ua з посиланням на Business Insider.

У матеріалі наголошується, що у США занепокоєні системами радіоелектронної боротьби і радіолокації, які давно використовуються Москвою для протидії технічній і чисельній перевазі НАТО на морі і в повітрі, і які можуть обмежити свободу пересування НАТО.

Зазначається, що у Калінінграді і Криму є засоби протиповітряної і протикорабельної оборони, а також розміщені військовослужбовці.

"Не вдаючись в деталі, про які я не повинен говорити, я впевнений, що ми можемо працювати в обстановці A2/AD (anti-access and area denial - обмеження і заборона доступу і маневру" в спірних районах. Насправді, я знаю, що ми можемо це зробити", - сказав Льюїс.

За його словами, є "дуже чіткий спосіб" зробити це, і США зможуть дістатися до цих районів в разі потреби.

Нагадаємо, 21 жовтня США розірвали договір з Росією про ліквідацію ракет середньої і малої дальності.

4 грудня державний секретар США Майк Помпео заявив, що Америка перестане дотримуватися Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності (ДРСМД) протягом 60 днів, якщо Росія не повернеться до виконання взятих на себе зобов'язань.

На Росії пригрозили застосувати у відповідь на вихід США з ракетної угоди заходи, в тому числі військові.

Також Росія заявила про намір підвищити можливості своїх ядерних сил.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ