У Штатах закликають до імпічменту Трампа

Адвокат консерватор Джордж Конвей закликає президента США Дональда Трампа піти з посади незважаючи на те, що звіт спецпрокурора Роберта Мюллера не містить доказів підтримки виборчої кампанії Трампа з боку Росії у 2016 році

Це ще більше розділяє його у поглядах зі дружиною - радником президента Келліан Конвей, передає Depo.ua з посиланням на Укрінформ.

Як пише Politico, Джордж Конвей, який не приховує свою зневагу до президента Трампа, стверджує, що, хоча звіт Мюллера виправдав Трампа у питаннях змови (втручання РФ у вибори президента 2016 року — ред.) та перешкоджанні правосуддю, висновки спецпрокурора все одно є підставою для імпічменту.

Джордж Конвей назвав Трампа "раковою пухлиною на посаді президента", яку Конгрес повинен "видалити без затримки".

Нагадаємо, 18 квітня спецпрокурор США Роберт Мюллер у своєму розслідуванні детально описав спроби Росії втрутитися у президентські вибори 2016 року через хакерські злами, однак не знайшов жодних доказів можливої змови кампанії Трампа з росіянами.

У доповіді Мюллера йдеться, Росія через Манафорта пропонувала Трампу "мирний план" Донбасу з автономією на чолі з Януковичем.

Російський розвідник Костянтин Килимник із допомогою екс-голови кампанії Трампа Пола Манафорта намагався домогтися втілення свого "мирного плану" зі створення автономної республіки на окупованому Донбасі до літа 2018-го року

Як відомо, суд засудив колишнього політтехнолога Партії регіонів і керівника виборчої кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта до 7,5 років ув'язнення.

Довідка:  Конгресмени США зобов'язали Мін'юст надати повний звіт розслідування Мюллера.

24 березня міністр юстиції і генпрокурор США Вільям Барр передав американському Конгресу доповідь про розслідування "російської справи" спецпрокурора Роберта Мюллера. Цей звіт зняв з президента США Дональда Трампа підозри про змову з Росією.

Водночас у документі містяться факти проти Росії щодо її спроби вплинути на підсумки президентських виборів.

Тим часом голова комітету палати представників щодо судових справ Джеррольд Надлер намір викликати генпрокурора США Вільяма Барра для надання свідчень після публікації резюме по доповіді Роберта Мюллера про російське втручання.

Генеральний прокурор США Вільям Бар має намір опублікувати публічну версію доповіді спецпрокурора Роберта Мюллера про розслідування втручання Росії у президентські вибори 2016 року протягом кількох тижнів.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна