У NASA вже готова плазмова ракета, яка дозволить за рік долітати до Юпітера

Ще в 2015 році NASA доручило компанії Ad Astra побудувати плазмову ракету, і тепер ця конструкція готова до реальних випробувань

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на ПМ.

Компанія зараз проводить кілька нетривалих випробувань двигуна і готується до більш довгого 100-годинного тесту. Коли той буде проведено наступного року, двигун буде готовий до реальних місій.

Плазмова ракета, або магнітний прискорювач із змінним питомим імпульсом, працює, нагріваючи неон або аргон до неймовірно високих температур за допомогою магнітних полів. Ця розпечена плазма потім вистрілює з ракети на великій швидкості, тим самим забезпечуючи рух.

Головна перевага плазмової ракети над традиційними хімічними в тому, що вона може підтримувати невелику кількість тяги довгий час, тобто днями, тижнями і навіть місяцями. Таким чином, для подібного двигуна потрібно менше палива, а значить, ракета може перевезти більше вантажу. Правда, це також означає, що при такій малій тязі польоти будуть йти довше, але коли справа доходить до перевезення вантажів, це вже не так важливо.

До того ж до перевезення вантажів плазмові ракети можна використовувати для відправки кораблів до далеких цілей. На повній тязі плазмові ракети можуть досягти Юпітера, Сатурна всього за рік або два, а значить, кількість експедицій в далекі межі Сонячної системи збільшиться.

Нагадаємо, що 27 липня Космічне агентство NASA успішно перевірило третій польотний контролер RS-25 для використання на надважкій ракеті Space Launch System.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme