У Москві росгвардійці "шмонали" гуртожиток, вивезли у відділок 40 студентів (ФОТО)

Міністерство внутрішніх справ Росії та Росгвардія провели обшуки в гуртожитку Російського державного геологорозвідувального університету на вулиці Волгіна

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Новая газета".

Троє студентів вузу, що проживають в гуртожитку, повідомили, що обшуки почалися в 5:00 ранку і закінчилися близько 11:00 години дня, студентів "будили прикладом або звичайним кулаком" та клали обличчям у підлогу або до стіни.

Обшуки проводили не в усьому будинку, а на перших поверхах. Однак, за словами одного співрозмовника, обшуки проводили аж до 13 поверху.

"Раніше подібні рейди вже проходили, однак були не такими масовими, розповіли студенти: в них брали участь до п'яти співробітників правоохоронних органів", — йдеться у повідомленні.

У спільнотах у соцмережах студенти опублікували фото з місця подій: на фото помітно, що усіх студентів вигнали в коридор, багато хто з них не встиг одягнутися і був у спідній білизні.

За словами начальника університетського відділу зі зв'язків з громадськістю Світлани Лучко, всього було затримано близько 20 студентів, частину з них вже відпустили.

Однак співрозмовники газети називають більшу кількість —від 40 до 150. За словами одного з них, затриманих відвезли на 5 автозаках.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна