Росія направила Україні ноту через Вишинського

Посольство Росії направило до українського МЗС ноту протесту щодо  обшуків інформагентства "РИА Новости Украина" та затримання його керівника Кирила Вишинського

Про це йдеться на сайті дипломатичного відомства Росії, передає Depo.ua.

Дипломати у своєму зверненні вимагають "вжити всіх необхідних заходів для припинення насильства над представниками засобів масової інформації, негайного звільнення К. Вишинського (керівника "РИА Новости Украина" - ред), об'єктивного розслідування обставин того, що сталося, покарання винних у перевищенні посадових повноважень".

Російське посольство звинувачує Україну в порушенні міжнародних зобов'язань, обмеженні свободи слова і репресіях проти журналістів.

Раніше заступник глави МЗС Росії Григорій Карасін заявив, що МЗС Росії вимагатиме покарання винних у затриманні Вишинського.

"Надіслати ноту тут, звичайно треба буде, але справа не в ноті, а в тому, щоб покарати винних і добитися того, щоб люди, які приймали це рішення, понесли відповідальність. Ось цього будемо добиватися", - заявив Карасін.

Нагадаємо, 15 травня вранці в Києві затримали співробітника "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського.

Згодом співробітники СБУ прийшли з обшуками в офіс російського медіа "РИА Новости Украина".

Крім того представники Служби безпеки України заблокували київський офіс російського пропагандистського видання Russia Today

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook