У Франції школяр погрожував застрелити вчительку за "енку" (ВІДЕО)

15-річному підлітку з паризького передмістя Кретей висунули звинувачення в хуліганстві за обтяжувальних обставин після того, як в соцмережах з'явився відеозапис, на якому він погрожує застрелити вчительку, направляючи на неї муляж пістолета

Звинувачення школяреві пред'явили після того, як у четвер один з його однокласників розмістив у соцмережах відео, передає Depo.ua з посиланням на ВВС.

На відео юнак наводить предмет, який нагадує пістолет на вчительку і кричить на неї, щоб та зазначила його як присутнього на уроці. Вчителька в цей час працює за своїм комп'ютером і не звертає уваги на учня, продовжуючи говорити з класом.

У п'ятницю вчителька ліцею імені Едуарда Бранлі в Кретеї подала заяву в поліцію.

Того ж дня школяр сам з'явився в дільницю разом зі своїм батьком.

За повідомленням місцевих ЗМІ, він розповів поліцейським, що це був невинний жарт і що він не знав, що його знімають на відео.

Видання Le Parisien повідомляє, що учень був злий на викладачку за те, що вона відзначила його як відсутнього на уроці після того, як він сильно запізнився.

У французькій шкільній системі навіть у старших класах запізнення на уроки і, тим більше, їх пропуски без записки від батьків або іншого письмового пояснення від дорослих, є серйозним дисциплінарним проступком. Навіть при невеликій кількості запізнень і порушень учню, який провинився загрожують різні стягнення - від виклику батьків до обов'язку приходу в школу на додаткові заняття в суботу.

Систематичних порушників можуть відсторонити від занять на декілька днів або тижнів.

Цей інцидент привернув увагу президента Франції. Еммануель Макрон у своєму Twitter назвав подібну поведінку неприйнятною.

Наступного тижня в Парижі буде скликано нараду для обговорення шляхів припинення насильства в школах, розташованих на околицях французької столиці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна