У Facebook не помітили втручання Росії у референдум щодо Brexit

Керівництво компанії Facebook заявило, що внутрішнє розслідування не виявило "жодних доказів" втручання Росії у хід референдуму щодо Brexit у червні 2016-го за допомогою соцмережі

Про це в інтерв'ю BBC Radio 4 сказав віцепрезидент Facebook, директор з комунікацій Ніколас Клегг, передає Depo.ua із посиланням на DW.

За його словами, компанія провела внутрішній аналіз даних та не виявила жодної "істотної спроби" з боку зовнішніх сил вплинути на результат голосування.

Клегг зазначив, що зараз є спокуса пояснювати політичний землетрус у Великій Британії "змовою". Але він вважає, що скептичні настрої британців щодо членства в Євросоюзі мають "більш глибоке коріння".

При цьому, віцепрезидент Facebook заявив про необхідність державного регулювання соцмереж.

"Створення подібних правил не є завданням приватних компаній - ні великих, ні малих", - підкреслив він.

Клегг заявив про "термінову необхідність" створення нових норм щодо захисту даних та ведення виборчих кампаній, а також оцінки висловлювань, які розпалюють ненависть.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей пішла у відставку з посади лідера Консервативної партії 7 червня. Британська Консервативна партія заявила, що новий лідер фракції і, відповідно, прем'єр-міністр королівства мав бути призначений до 20 липня.

Джонсон та Хант стали фіналістами виборів на посаду голови Консервативної партії і, відповідно, прем’єр-міністра.

Переможця обиратимуть голосуванням 160 тисяч членів Консервативної партії по всій Британії. Новий лідер партії буде оголошений в тиждень, який почався з 22 липня.

В МЗС Британії хочуть нової угоди про Brexit.

Раніше уряд Великої Британії відклав публікацію законопроекту щодо угоди про Brexit із новими пропозиціями.

10 червня міністр закордонних справ Великої Британії Джеремі Хант заявив, що канцлерка Німеччини Ангела Меркель дала зрозуміти, що ЄС готовий переглянути договір про Brexit.

У Єврокомісії готуються до Brexit без угоди з 1 листопада.

13 червня Парламент Британії відхилив ідею про запобігання "жорсткому" Brexit

 

Довідка: Велика Британія мала залишити ЄС ще 29 березня, однак парламент відхилив усі пропозиції уряду Терези Мей.

10 квітня Мей і лідери Європейського союзу на екстреному саміті в Брюсселі домовилися про продовження терміну Brexit до 31 жовтня.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme