Twitter опублікував базу акаунтів, пов'язаних з втручанням в американські вибори

Керівництво Twitter розповсюдило інформацію про архів з декількох тисяч акаунтів, які можуть бути причетні до втручання в американські вибори

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на заяву членів керівництва Twitter.

"Ми керуємося найважливішим принципом прозорості, і хотіли б розуміти, як саме виявляється іноземний вплив, і як здійснюються інформаційні кампанії. Сьогодні ми публікуємо всі акаунти і пов'язаний з ними контент, які можуть бути причетні до інформаційних операцій з 2016 року", - йдеться в заяві.

"Ця база даних складається з 3 841 аккаунта, які можуть мати відношення до (підозрюваного у втручанні у вибори США) "Агентства інтернет-досліджень", що базується в Росії. Ще 770 акаунтів, ймовірно, базуються в Ірані", - йдеться в документі.

Згідно з заявою, з цих акаунтів було поширено понад 10 млн повідомлень та понад 2 млн картинок, анімованих зображень і відеороликів. Вони можуть бути пов'язані з іншими обліковими записами, про яких стало відомо раніше і які були націлені на здійснення втручання у вибори США. "Агентство інтернет-досліджень", про який йде мова в заяві, фігурує в розслідуванні спецпрокурора по "російському справі" Роберта Мюллера.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп підписав указ, який дозволяє ввести санкції проти іноземних компаній або осіб, які втручаються в американські вибори.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна