Трамп ввів надзвичайний стан через шпигунів

Президент США Дональд Трамп підписав указ про забезпечення безпеки інформаційних технологій у зв'язку зі зростаючою загрозою іноземного шпигунства

Про це повідомила прес-секретар Білого дому Сара Сандерс, передає Depo.ua з посиланням на сайт Білого дому.

"Виконавчий указ оголошує режим національний надзвичайний стан щодо загроз проти інформаційних технологій і технологій зв'язку, а також послуг у США", - заявила Сандерс.

Згідно з указом, міністру торгівлі США доручено забороняти транзакції, які становлять загрозу національній безпеці.

У своєму посланні конгресу Трамп зазначив уразливість технологій зв'язку і послуг, за допомогою яких іноземні агенти можуть отримати доступ до конфіденційної інформації.

"Ворожі іноземні держави намагаються здійснювати зловмисні дії в кіберпросторі, включаючи економічне і промислове шпигунство в США", - наводить прес-служба заяву Трампа.

Він наголосив, що хоча відкритий інвестиційний клімат важливий для інформаційних технологій та економіки США в цілому, необхідно враховувати актуальні загрози і вжити відповідних заходів.

Нагадаємо, 15 липня у Вашингтоні затримали шпигунку Росії за підозрою у "проникненні в американську політичну організацію". Мін'юст РФ повідомив, що затримана - громадянка Росії Марія Бутіна.

13 грудня росіянка Марія Бутіна визнала себе винною у змові для того, щоб діяти як незаконний іноземний агент в Америці.

26 квітня 2019 року суд у Вашингтоні засудив росіянку Марію Бутіну до 18 місяців в'язниці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна