Трамп розкритикував мусульманку-конгресмена за пост у Twitter

Президент США Дональд Трамп розкритикував мусульманку-члена Палати представників Конгресу США Ільхан Омар за публікацію в Twitter про вплив ізраїльського лобі на американський законодавчий орган

Про це він заявив журналістам по дорозі в Техас для участі в мітингу, інформує Depo.ua.

За словами президента, це жахливе заяву, і вибачень тут буде недостатньо.

Ільхан Омар, перша мусульманка у хіджабі в Конгресі США, у відповідь на звинувачення в антисемітизмі зробила публікацію в Twitter. Вибачившись перед американськими євреями, Омар зазначила, що не можна ігнорувати лобістську діяльність Ізраїлю в США.

Конгресмен також написала, що антисемітизм існує, і подякувала своїм єврейських друзів, які розповіли їй про це явище.

"Я зовсім не ставила за мету образити моїх єврейських виборців і американських євреїв. Ми завжди повинні бути готові до критики. У зв'язку з цим приношу свої вибачення", - написала Омар.

Конгресмен при цьому висловила впевненість в тому, що лобістські організації завдають шкоди американській політиці.

"Я буду і далі говорити про шкоду для нашої політики лобістської діяльності Американо-ізраїльського комітету з громадських зв'язків (AIPAC), Національної стрілецької асоціації США (NRA) та інших організацій. Потрібно вивчити цю давню проблему", - написала Омар.

Нагадаємо, 11 лютого повідомлялося, що Трамп вирушає на кордон з Мексикою, щоб знову привернути увагу американців до його ініціативи з побудови нової стіни.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #США