Трамп обматюкав главу апарату Білого дому, - ЗМІ

Президент США Дональд Трамп в ході переговорів з представниками Демократичної партії з питання фінансування будівництва стіни на південному кордоні країни нецензурно вилаявся на адресу глави апарату Білого дому Міка Малвейні

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на портал Axios, який цитує інформовані джерела.

За словами одного зі співрозмовників порталу, Малвейні хотів прийти до компромісу з демократами щодо суми, необхідної на будівництво стіни.

Трамп, як уточнюється, вимагає на зведення конструкції $ 5,7 млрд, в той час як демократи готові виділити лише $ 1,3 млрд.

Глава апарату Білого дому закликав сторони знайти "золоту середину", ц зв'язку з чим американський лідер грубо висловився на його адресу, в різкій формі підкресливши, що той все зіпсував.

Ще одне джерело порталу зазначило, що у присутніх на зустрічі склалося враження, що тактика Малвейні на переговорах розсердила Трампа.

Однак джерело Axios в Білому домі заявило, що дані припущення не відповідають дійсності, додавши, що згодом президент і глава апарату відомства пожартували над тим, що сталося.

Нагадаємо, 17 грудня 2018 року адміністрація президента США Дональда Трампа пригрозила Конгресу США частковим припиненням роботи уряду, якщо законодавці не погодяться затвердити $5 млрд на стіну між США та Мексикою.

20 грудня 2018 року Сенат США завершив засідання, не проголосувавши за проект резолюції про чергове тимчасове продовження роботи уряду до 8 лютого.

22 грудня 2018 року частково призупинили роботу деякі федеральні відомства, в тому числі Держдеп, Міністерство внутрішньої безпеки, Мін'юст, NASA.

26 грудня 2018 року Трамп пообіцяв США вічний шатдаун, якщо конгрес не дасть грошей на стіну з Мексикою.

11 січня Трамп закликав демократів повернутися до Вашингтону і вирішити проблему тимчасового призупинення роботи федеральних відомств ("шатдаун").

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна