Суд у справі МН17 можуть перенести через коронавірус

Прес-секретар Окружного суду Гааги заявив, що через коронавірус в Нідерландах можуть перенести судові слухання у справі про катастрофу MH17 на Донбасі

Суд у справі МН17 можуть перенести через…
Фото: ЕРА

Про це передає Depo.ua із посиланням на нідерландське видання NU.nl.

Наголошується, що співробітники суду працюватимуть до 31 березня у дистанційному режимі.

Окрім того, скасовуються всі групові відвідування судів, а людей із симптомами коронавірусу просять не з'являтися у суди.

Людей, які залучені в судовий процес, зокрема підозрюваних, адвокатів, прокурорів або потерпілих, просять зв'язатися з відповідним судом телефоном.

Нагадаємо, 9 березня стартував судовий процес у справі про авіакатастрофу малазійського Boeing 777 на Донбасі в 2014 році, внаслідок якої загинули 298 осіб. Однак жоден з підозрюваних не з'явився на суд.

Також повідомлялося, що підозрюваний у справі МН17 росіянин Сергій Дубінський веде розкішний спосіб життя в Росії та не боїться судового засідання у справі про збиття літака рейсу МН17, що сталося у 2014 році на Донбасі.

Журналісти з'ясували, що один з обвинувачених у справі про катастрофу малайзійського Boeing в небі над Донбасом у 2014 році Олег Пулатов навчався з чинним заступником міністра оборони України Анатолієм Петренком в Київському військовому училищі ім. Фрунзе.

Головуючий в окружному суді Гааги у справі про катастрофу рейсу МН17суддя Хендрік Стейнхьойс заявив, що для винесення рішення в справі про причетність чотирьох осіб до трагедії знадобиться більше двох тижнів.

Заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов заявив, що початок судового розгляду у Нідерландах справи MH17 та чотирьох обвинувачених не є припиненням розслідування. Слідство триває, як в Україні, так і на рівні оновленої міжнародної спільної слідчої групи. 

Довідка: Пасажирський Boeing-777 "Малайзійських авіаліній", що виконував рейс МН17 з Амстердама до Куала-Лумпура, був збитий над окупованою частиною Донбасу 17 липня 2014 року. На борту лайнера перебувало 283 пасажири й 15 членів екіпажу, всі вони загинули.

Міжнародна Спільна слідча група дійшла висновку, що літак був збитий ракетою, випущеною з зенітно-ракетного комплексу "Бук", який належить 53-ій зенітно-ракетній бригаді протиповітряної оборони російських збройних сил, дислокованій у Курську.

У травні 2018 року Нідерланди та Австралія офіційно звинуватили Росію у причетності до катастрофи рейсу МН17

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme