Стоматолог розвінчав популярні міфи про неприємний запах з рота

Один з провідних англійських стоматологів Джеймс Гульник розвінчав популярні міфи про неприємний запах з рота

Як розповідає медик, посилаючись на дослідження, дев'ять з десяти людей турбуються про свій запах з рота і стільки ж мають ряд хибних думок з приводу неприємного аромату, передає depo.ua з посиланням на The Daily Mail. Щоб допомогти зрозуміти природу цієї неприємності і ефективно позбутися її, медик розвінчав популярні міфи.

Міф 1. Обполіскувач для рота може врятувати ситуацію

За словами стоматолога, не варто довіряти рекламним слоганам і купувати ополіскувачі в надії позбутися неприємного запаху. Причин неприємного запаху існує безліч, тому запах вийде тільки замаскувати, але на короткий час. Якщо він спостерігається протягом тривалого часу, то необхідно відвідати лікаря.

Міф 2. Люди можуть помітити, якщо у них неприємно пахне з рота

Як показують дослідження, близько 95 відсотків людей не помічають власний запах з рота, оскільки людина до нього звикає. Тому, щоб уникнути незручних ситуацій, медик рекомендує знайти друга, який вкаже на даний недолік.

Міф 3. Їжа є причиною тривалого неприємного запаху

Звичайно, такі продукти, як часник або цибуля можуть змінити звичний запах, але лише на короткий час. Якщо у людини все гаразд з травленням, то продукти швидко перетравлюються і немає необхідності турбуватися про запах. Якщо ж він не проходить тривалий час, тоді слід відвідати лікаря.

Міф 4. Причина поганого запаху – брудні зуби

За словами медика, багато людей у прагненні позбутися неприємного запаху чистять зуби, але в результаті все залишається на своїх місцях. Доктор Гульник пояснює, що багато людей не чистять язик, а на ньому також накопичуються частинки, які можуть вплинути на запах з рота.

Міф 5. Поганий запах йде зі шлунка

Як розповідає доктор Гульник, дане твердження лише частково правдиве. Насправді людина не може відчути запах з глибини шлунка, але характерний неприємний аромат викликає гастроезофагеальний рефлюкс – коли вміст шлунку потрапляє в стравохід. В такому випадку людині необхідно відвідати профільного лікаря, стверджує медик.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme