Стало відомо, чому насправді польські митники затримують українців на кордоні

Черги стали наслідком страйку митників Польщі, який триває вже кілька тижнів. Митники страйкують у так званому італійському стилі, коли навмисно більш прискіпливо, повільно та ретельно виконують свою роботу.

Митники страйкують у так званому італійському стилі, коли навмисно більш прискіпливо, повільно та ретельно виконують свою роботу. Чимало працівників митниці Польщі  взагалі не приходять на місце праці, передає depo.ua з посиланням на Експрес.

Ситуація на кордоні вчора,13 червня, знову була напруженою Чергове посилення протестів польських митників. Сьогодні ранкову зміну на пунктах пропуску Будомєж-Грушів, Кросцєнко-Смільниця, Медика-Шегині та Корчова-Краківець розпочало 47 працівників , замість потрібних 86 . Митники що не вийшли на роботу, надали лікарняні листи або взяли відпустки за власний рахунок. На переході Будомєж-Грушів зранку працював тільки начальник зміни та один митник. Ситуацію виправили впродовж дня, долучивши до роботи на митному переході працівників з регіональної митниці Перемишля.

Минулого тижня по всій Польщі пройшло багато масових акцій протесту працівників митниці, були протести в столиці країни, і в інших регіонах Польщі. У Варшаві в пікетах взяли участь працівники з різних відділів. Митники протестують проти ліквідації Митної Служби та її об’єднання з Податковою службою, а також вони вимагають перегляду умов нарахування пенсій.

На сайті Профспілок митників Польщі розміщено карту протестів Митної Служби , де відмічено відділення та регіональні представництва Митної Служби Польщі з зазначенням акцій протесту, що вже відбулися та тих, котрі ще тривають.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme