UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

США лікуватимуть COVID-19 препаратами проти малярії

Американський регулятор у сфері охорони здоров'я затвердив використання препаратів гідроксихлорохінсульфату та хлорохінфосфату, які мають антималярійні властивості, для лікування пацієнтів, хворих на COVID-19
 

Про це йдеться в офіційному повідомленні Міністерства охорони здоров'я США, передає Depo.ua.

"Управління з нагляду за якістю харчових продуктів та лікарських засобів (FDA) видало Управлінню перспективними біомедицинськими дослідженнями та розробками Мінохорони здоров'я США (BARDA) дозвіл на екстрене використання гідроксихлорохінсульфату та хлорохінфосфату", – йдеться в повідомленні.

При цьому уточнюється, що ці препарати мають застосовуватися з метою лікування COVID-19 тільки за вказівкою лікарів у випадках, якщо це доречно, а інші клінічні випробування є недоступними або вже проведеними.

Регулятор зобов'язав лікарські установи докладно інформувати про перебіг застосування препаратів при лікуванні COVID-19, у тому числі про ризики та взаємодію з іншими ліками.

Гідроксихлорохінсульфат та хлорохінфосфат - препарати перорального застосування для лікування малярії, ревматоїдного артриту та інших подібних захворювань. Хоча наразі не існує затверджених методів лікування COVID-19, обидва препарати проявили активність у лабораторних дослідженнях проти коронавірусів, включно із SARS-CoV-2 (вірусом, який викликає COVID-19).

Нагадаємо, станом на ранок 30 березня в Україні 480 людей злягли з COVID-19.

Також повідомлялося, що коронавірус вбив майже 34 тисячі людей.

Довідка: Вперше невідома раніше пневмонія була діагностована 12 грудня минулого року в китайському місті Ухань.

За інформацією китайських вчених, людина могла заразитися на коронавірус від змій. Ймовірно, це сталося через те, що на ринку морепродуктів в Ухані торгували не тільки рибою, але і зміями. Також дослідники повідомили, що ген коронавірусу є гібридом вірусу змії і кажанів. Вони додають, що спочатку кажани заразили коронавірусом змій, а вже від них недуга передалася людині.

11 березня ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу на планеті.

11 березня в Україні на три тижні ввели карантин через коронавірус.

25 березня Кабінет міністрів України запровадив по всій території України режим надзвичайної ситуації терміном на 30 днів – до 24 квітня включно.

Читайте також: Коронавірус і армія: Як борються з пандемією COVID-19 в ЗСУ

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme