США хоче побудувати протиракетну оборону в космосі

З огляду на загрози з боку Росії та Китаю, президент США Дональд Трамп представить нову стратегію протиракетної оборони

Про це повідомляють представники уряду США, інформує Depo.ua з посиланням на AFP.

Президент США Дональд Трамп сьогодні, 17 січня, представить нову стратегію протиракетної оборони країни. Вона базується на результатах аналізу дії систем протиракетної оборони за 2017 рік.

За даними аналізу, існує необхідність урахування нових сценаріїв загроз у світі та розробки нових технологій перехоплення ракет. Тож Вашингтон, зокрема, робитиме ставку на базовані у космосі системи оборони.

Згідно з витягами зі звіту Агентства протиракетної оборони США (MDA), що оприлюднені, США розглядають як загрозу наміри Росії та Китаю у сфері розробки гіперзвукових ракет. Вони рухаються з надвисокими швидкостями та можуть змінювати напрямок руху під час польоту, тому їх важко перехопити. Через це США планують використовувати для виявлення гіперзвукових ракет сенсори у космосі. Окрім того, Пентагон може розміщувати на орбітах супутники-перехоплювачі для знищення балістичних ракет.

Нагадаємо, сьогодні, 17 січня, стало відомо, що Сполучені Штати більше покладаються на ядерне стримування Росії і Китаю, ніж на розвиток протиракетної оборони.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна