Собчак поведе на вибори автор перемоги Єльцина

Штаб кандидата в президенти Росії Ксенії Собчак очолив політолог Ігор Малашенко

Depo.Світ
24 жовтня 2017 12:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на meduza.

Представляючи його, Собчак нагадала, що Малашенко проводив президентську кампанію Бориса Єльцина в 1996 році і стояв біля витоків телекомпанії НТВ.

Прес-секретарем штабу стане телеведуча Ксенія Чудінова. Журналіст і політик Марина Литвинович відповідатиме за контакти з активістами. Режисер і сценарист Авдотья Смирнова буде вести дискусії про інклюзивну освіту. Журналіст Антон Красовський займеться проблемами ВІЛ і СНІДу.

Собчак також запросила приєднатися до своєї кампанії економістів В'ячеслава Іноземцева та Андрія Мовчана, а також юриста Олену Лук'янову.

"Користуючись нагодою перейти від заочної до справжньої дискусії щодо економічного розвитку країни, запрошую В'ячеслава Іноземцева та Андрія Мовчана приєднатися до нашої дискусії", - заявила телеведучая.

"Ми запрошуємо юриста Олену Лук'янову очолити обговорення законотворчості, судової та конституційної практики", - додала Собчак.

Вона також повідомила, що штаби її передвиборної кампанії будуть відкриті у всіх великих містах країни. "Вибори це дорого. Вони вимагають, щоб ми збирали ці кошти. Поки у нас дуже скромна кампанія, але у всіх великих містах Росії у нас будуть штаби", - сказала Собчак. Вона заявила про намір виступити у всіх містах-мільйонниках, відвідати різні регіони Росії.

Ксенія Собчак на прес-конференції анонсувала початок щотижневих дискусій в її прес-центрі на Саввінській набережній.

Нагадаємо, що Собчак 18 жовтня оголосила про участь у президентських виборах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ