"Русофобія небезпечна для здоров'я": На Росії відреагували на плани Британії щодо Арктики

Голова міжнародного комітету ради федерації Росії Костянтин Косачов попередив міністра оборони Великої Британії Гевіна Вільямсона, який заявив про плани збільшити військову присутність в Арктиці, що русофобія небезпечна для здоров'я

Про це він написав у виданні "Российская газета", передає Depo.ua.

Косачов зазначив, що заява міністра оборони Британії вписується в нинішню логіку НАТО, відповідає суто британським мотивам, в тому числі бажанню відвернути увагу від проблем із Brexit та особистості самого Вільямсона.

На думку російського сенатора, погрози міністра нікого не вражають, але "активізація НАТО в Арктиці є загрозою і підвищенням ризиків".

"Британському міністрові можна нагадати про сумну долю його американського колеги – першого міністра оборони США Джеймса Форрестола, якого в 1949 році відправили в клініку у зв'язку з психічною кризою. Як пишуть, під час хвороби Форрестол повторював: "Росіяни йдуть, росіяни йдуть. Вони скрізь. Я бачив російських солдатів". Після чого зістрибнув із даху. Русофобія і правда небезпечна для здоров'я", - наголосив Косачов.

Нагадаємо, міністр оборони Великої Британії Гевін Вільямсон під час візиту в розташування британських морських піхотинців на норвезькій військовій базі Бардуфосс повідомив, що Велика Британія збільшить свою військову присутність в Арктиці для захисту північного флангу НАТО від Росії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна