Російська шпигунка Бутіна пропонувала секс-послуги

Затриману в США російську шпигунку Марію Бутіну звинуватили в спробі запропонувати секс-послуги для отримання роботи

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на NBC.

Бутіна за вказівкою свого керівника, що має відношення до Кремля, використовувала свого американського бойфренда для того, щоб домогтися впливу в політичних колах США.

Сторона звинувачення стверджує, що з її хлопцем її пов'язували "двозначні" стосунки. На думку прокурорів, вона використовувала його для досягнення своїх цілей. При цьому вона пропонувала секс-послуги "в обмін на позицію в організації, яка представляла для неї інтерес" іншій особі. Крім того, у ФБР є матеріали, які підтверджують, що вона скаржилася на взаємини з американцем.

Згідно з наявною інформацією, Бутіну підозрюють у спробі зв'язатися з Національної стрілецької асоціацією США. Також було виявлене ​​її листування російським банкіром Олександром Торшиним, в якому він, за словами прокурорів, стверджує, що Бутіній вдалося перевершити російську розвідницю Анну Чапман.

Нагадаємо, 15 липня у Вашингтоні затримали громадянку Росії за підозрою у "проникненні в американську політичну організацію". Мін'юст РФ повідомив, що затримана - громадянка Росії Марія Бутіна.

Згодом адвокат росіянки Роберт Дрісколл заявив, що Бутіна начебто пропонувала дати свідчення спецпрокурору Роберту Мюллеру, який розслідує втручання Росії у вибори США.

Міністерство юстиції США розширило звинувачення проти затриманої росіянки Марії Бутіною, яку звинувачують в шпигунстві - тепер додалася стаття "робота іноземним агентом без реєстрації".

18 липня суд Вашингтона постановив арештувати на час судового розгляду росіянку Марію Бутіну через ризик втечі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #США