Росіяни звинуватили Данію у спробі затримати реалізацію "Північного потоку-2"

Данія, затягуючи рішення за заявками на будівництво "Північного потоку-2" в своїх водах, підриває довіру інвесторів, а вимогу подати заявку по третьому маршруту газопроводу можна розглядати як спробу затримати реалізацію проекту
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням прес-службу компанії-оператора проекту Nord Stream 2 AG.

 

Вказується, що через більш ніж два роки після подачі першої заявки компанія подала заявку за третім варіантом маршруту газопроводу.

 

"Вимога подачі заявки за третім варіантом маршруту, незважаючи на наявність вже двох діючих заявок, які пройшли процес розгляду і які відповідають умовам видачі дозволу, можна розглядати виключно як навмисну ​​спробу затримати завершення проекту", – йдеться у повідомленні.

 

Як зазначається, будь-який розробник проекту і інвестори цілком покладаються на передбачувану, стабільну і прозорого законодавчу базу.

 

У російській компанії вважають, що подібні дії влади Данії "підривають фундаментальні принципи правової довіри і юридичної визначеності конституції" країни і європейського законодавства, а також обмежують свободу укладання трубопроводів на морському дну ВЕЗ відповідно до Конвенції ООН від 1982 року.

 

Нагадаємо, 15 квітня оператор проекту "Північний потік-2" Nord Stream 2 AG подав Данії третю заявку по маршруту газопроводу в водах на південь від острова Борнхольм.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна