Росія визнала, що її ядерні ракети "провалилися" на випробовуваннях

Невдачі є невід'ємною частиною випробувань, а у роботі зі створення озброєнь головне, щоб спрацьовувало те, що взяли на бойове чергування 

Про це заявив заступник голови комітету Держдуми з оборони Олександр Шерін, коментуючи статтю американського ЗМІ про невдалі запуски російських ракет з ядерною енергоустановкою, передає Depo.ua з посиланням на "РИА Новости".

"Для того випробування і проводяться, щоб вони були невдалими, а потім в ці невдалі випробування вносити корективи. І вони були б вдалі. У всьому світі випробовують ракети, і вони з першого разу нікуди не летять. Тому я взагалі в цьому не бачу ніякої трагедії", - сказав Шерін.

Він також нагадав, що раніше Британія також намагалася проводити запуски, які виявилися невдалими.

"Найголовніше, щоб ті види озброєнь, які вже в експлуатації, на бойовому чергуванні, щоб вони спрацьовували. А вони спрацьовувати будуть. Нехай американці не хвилюються", - додав Шерін.

Нагадаємо, CNBC з посиланням на джерела, ознайомлені з доповіддю розвідки США, повідомив, що Росія провела чотири випробування крилатої ракети з ядерною силовою установкою з листопада 2017 року по лютий 2018 року - і всі були невдалими.

1 березня президент Росії Володимир Путін представив новий ракетнийкомплекс з важкою міжконтинентальною ракетою "Сармат", який має замінити українську "Сатану". Він стверджує, що такі ракети майже не обмежені за дальністю, і системи ПРО будуть майже безсилими для боротьби з ними.

Водночас у Держдепартаменті США заявили, що використання згаданих Путіним видів ядерної зброї порушує міжнародні зобов'язання Москви, а саме - Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme