Путін вирішив зробити Україні "новорічний подарунок"

Президент Росії Володимир запропонував здійснити обмін полоненими на Донбасі до новорічних свят 

Про це він заявив під час великої прес-конференції у Москві, передає Depo.ua.

Він, зокрема, зазначив, що питанням обміну полоненими займається його кум Віктор Медведчук, за дорученням президента України Петра Порошенка.

"Він (Медведчук) був запрошений в патріархію в Єрусалимський монастир і там звернувся з просьбою , оскільки обмінів давно не було, вплинути на керівництво двох невизнаних республік –ЛНР-ДНР – з тим, щоб вони погодилися на цей обмін. Ми провели цю роботу. Вперше з ними розмовляв – з керівниками. Вони погодилися", - розповів Путін.

Далі, за його словами, Медведчук за погодженням з українською стороною привіз список 67 чоловік з одного боку і близько 300 – з іншого.

"Це був український список. Це було саме так, я нічого не пересмикую. Потім вони сказали – цей список треба змінити, і знову взяли все зупинили", - наголосив російський президент.

Після цього він закликав якомога швидше провести обмін полоненими.

"Слухайте, давайте зробимо це зрештою, потім можна і далі піти. Треба дійсно, напередодні Нового року, Різдва зробити цей добрий крок назустріч людям", - резюмував оратор.

Нагадаємо, за інформацією російських ЗМІ, обмін полоненими між Україною і бойовиками "ЛДНР" повинен відбутися до 25 грудня.

У спецпредставника України в гуманітарній групі у рамках Тристоронньої контактної групи Віктора Медведчука не коментують поширену російським ЗМІ інформацію.

У свою чергу, у Службі безпеки України не коментуватимуть повідомлення засобів масової інформації про дату обміну полоненими доти, доки заручників не буде звільнено.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Путін